GAZİANTEP SU TESİSATI
Servis Tel: 0532 4949 585
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Tıkanık Lavabo ve Boru Açma.

Lavabo yada musluklarınızda oluşan tıkanıklara müdahele etmeden profesyonel yardım almanız çok önemlidir. Eğer kendiniz tamir etme yada tıkanıklığı açmaya çalışırsanız su tesisatına kalıcı hasarlar verebilirsiniz. Bu durumda basit bir şekilde açılabilecek olan lavabo yada musluklarınızı değiştirmek zorunda kalabilir ve daha fazla para harcamanıza sebep olabilirsiniz.
Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Klozet ve Lavabo Tamiri ve Montajı.

Günün her anı kullandığımız klozetler, zaman içerisinde, kullanıma bağlı olarak yada farklı etmenler sonucunda hasar görebilir yada kullanılmaz hale gelebilir. Bu durumlarda Su Tesisatçısı olarak bizler ilk önce hasar gören klozeti yada sifonu tamir etme yoluna gideriz. Eğer tamir edilemeyecek kadar hasar görmüş ise ilgili tesisatın yenisi ile değiştirilmesi uygun olmaktadır.
Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Musluk Tamiratı ve Montajı.

Kullandığınız musluklardaki yaşanan arızalarda mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Aksi halde küçük bir arıza daha büyük bir hale gelebilir ve hem maddi hemde manevi şekilde size zarar verebilir. Teknik Tesisat olarak bir çok musluk çeşidini sizlere sunuyor ve musluğu kullanacağınız yere en uygun olanını öneriyoruz. Satın aldığınız muslukların montajını kusursuz şekilde yapıyoruz ve sizlerin uzun süreler kullanmanızı sağlıyoruz. Su Tesisatçısı Teknik Tesisat sizlere kaliteyi uygun fiyata sunuyor ve her türlü musluk arıza ve montajı konusunda profesyonel hizmeti sunuyor.

Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Sıhhi Tesisat

Bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılmasını sağlayan boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar. Evlerimiz içerisinde bulunan lavabolar, duş tekneleri, evyeler, banyo küvetleri, klozetler, giderler, bataryalar başlıca sıhhi tesisat elemanlarındandır. Bu ve diğer elemanlarda karşılaşılan arızaları atık su tesisatındaki arızalar, açma kapama ünitelerindeki arızalar, sifonlardaki arızalar ile temiz su tesisatındaki arızalar olarak kısaca dörde ayırabiliriz.
Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Su Kaçağı Tespiti

Cihazlı tesisatçı olarak sağlanan su kaçağı tespitlerinde kesin çözüme rahatlıkla ulaşılmaktadır. Uzman firmamız kamera ile görüntüleme cihazlarıyla. Su kaçağı kontrollerini son derece kaliteli şekilde halletmektedir. Cihazla yapılan tespitlerde daima noktasal tespit sağlanabilmektedir. Cihazla kontrol yapıldığında su kaçağı bulma kesin sonuçlar sağlanabilmektedir.


Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Petek Temizliği

Kış boyunca evimizi sıcacık yapan, huzur içinde ısınmamızı sağlayan kalorifer peteklerinin bakımı büyük önem taşır. Radyatörlerin evi performanslı bir biçimde ısıtması, ısınma giderlerinin en makul seviyede kalması radyatör bakımı ile yakından ilintilidir. Uzun yıllar boyunca kullanılan kalorifer tesisatlarında suyun kimyasal özelliklerine bağlı olarak 2 ila 5 yıl arasında kireçlenme, paslanma, çamurlaşma ve katmanlaşmalar meydana gelir. Kalorifer peteklerindeki bu kirler, tesisat içerisinde dolaşan sıcak suyun, peteklerinize temas etmesini engeller ve kaloriferlerinizin verimliliğini önemli ölçüde azaltır.
Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma süreci ile ilgili bilgi vermeden önce kısaca pimaşın ne olduğuna ve pimaşın neden tıkandığına değinelim. Pimaş, halk arasında söylenen tabiriyle kanalizasyona bağlanmış olan atık su gider boruları için kullanılan isimdir. Genellikle tuvalet ve mutfaktaki pimaş boruları tıkanarak, su taşmalarına ve borularda hasarlar oluşmasına neden olur.

Devamını Oku
http://sutesisatcibiziz.com
2019 Kasım

Pratik Lavabo Açma Yöntemleri

Lavabo açma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak birçoğumuzun hayatını kolaylaştırır ve bizlere zaman kazandırır. Çünkü tıkanan lavabolarla uğraşmanın nasıl ömür tükettiğini birçoğumuz bilir! Üstelik lavabo tıkanıklıkları mutfak ve banyolarımızdaki kötü kokuların başlıca sebebidir. Hatta dışarıdan evimize adım attığımız anda burnumuza gelen istenmeyen kokular bazılarımızın korkulu rüyasıdır. Peki lavabolarımızı nasıl kolayca açabiliriz?
Devamını Oku