GAZİANTEP SU TESİSATI
Servis Tel: 0532 4949 585

Hakkımızda

Gaziantep Su Tesisatıçısı

Tesisatçı, hizmet verdiği konularda 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Dilediğiniz her dakika karşınızda bir muhattap bulabilir, işinizi en üst kalitede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Gaziantep Batur Su Tesisatı, 1998 yılında kurulmuş olup, doğalgaz alanında bilgi birikime sahip ve birçok site, işmerkezi gibi büyük projelerde faliyet göstermiş, sonraki yıllarda ise şehirin tamamını kapsayabilecek tesisat servisi olmak için kapasitesini arttırarak çalışmalarına başlamıştır.

2005 yılndan itibaren teknolojinin alanımızda getirdiği yenilikleri takip ederek profesyonel hizmet kalitemizi alman ve italyan teknolojisi cihaz.

http://sutesisatcibiziz.com
http://sutesisatcibiziz.com

Misyonumuz

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir.
Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır. Müşterilerimizin istek ve problemlerini profesyonel bir biçimde çözerek, hızlı, pratik ve ekonomik bir hizmet sunmaktır.
  • Teknolojik
    Ekipman
  • Servis
    Garantisi
  • 7 / 24
    Hizmetinizde
http://sutesisatcibiziz.com

Vizyonumuz

Profesyonel anlamda sıhhi tesisat mesleğini sürdürmek yenilikleri sürekli takip ederek tesisat problemlerinde teknolojiyide kullanarak kalıcı çözümler üretebilmek.

Gaziantep Batur Su Tesisatı olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak dürüst, güvenilir mesleğinde başarılı su tesisatçısı servisi olma yolunda ilerlemek. İş güvenliğini sağmalak, iş sağlığına karşı riskleri güvence altına almak.

Çevreye ve insanlara saygılı hizmet anlayışı ile çalışmak.